• Телефон

    +38 (099) 347-88-07

  • Київ, 01054, Україна

    вул. Бульварно-Кудрявська 24, БЦ "Ренесанс"

Випарні апарати

Випарювання – це процес концентрування розчинів нелетких речовин шляхом часткового випаровування розчинника під час кипіння рідини, тобто за умов, коли тиск пари над розчином дорівнює тиску в робочому об’ємі апарата. Випарювання використовують для концентрування розчинів у виробництві цукру, мінеральних добрив, спирту, кормових дріжджів, а також під час концентрування водних розчинів лугів солей (NaCl, NH4NO3, Na2S04), для регенерації різних розчинів з метою повернення їх у технологічний цикл, термічного знешкодження промислових стоків тощо.

Процес випарювання розчинів може здійснюватися як в одноступеневих, так і в дво-, три- і багатоступеневих випарних установках з використанням вторинної пари кожного ступеня в наступних щаблях з більш низьким тиском або з передачею частини вторинної пари деяких ступенів іншим тепловим споживачам.

Випарна установка, як правило, включає такі основні елементи: випарні апарати з трубчастими (внутрішніми) або сорочковими (зовнішніми) паровими обігрівачами, з трубчастими електричними нагрівачами (ТЕН) або з занурювальними пальниками для контактного передавання теплоти безпосередньо від газів до розчину, сепаратори та бризковідділювачі, конденсатовідвідники, підігрівачі розчину, конденсатори, збірні баки та ємності, насоси, запірну та запобіжну арматуру, регулювальні та контрольно-вимірювальні прилади.

Послуги групи компаній-партнерів ENSOLUT GROUP в галузі випарного обладнання:

  • Розробка конструкторської документації: Ми спеціалізуємося на розробці конструкторської документації з урахуванням норм і стандартів ГОСТ і ASME, забезпечуючи надійність і безпеку.
  • Розрахунки на міцність і технологічні розрахунки: Ми проводимо розрахунки, щоб забезпечити надійну та ефективну роботу випарних апаратів, враховуючи умови експлуатації.
  • Індивідуальні рішення: Ми готові розробляти спеціалізовані та індивідуальні рішення для задоволення унікальних потреб клієнтів і процесів, гарантуючи оптимальну ефективність та економічну вигоду. Наші інженери та конструктори готові співпрацювати з вами для створення найкращого рішення.