• Телефон

    +38 (099) 347-88-07

  • Київ, 01054, Україна

    вул. Бульварно-Кудрявська 24, БЦ "Ренесанс"

Підігрівачі

Підігрівач природного газу є теплоізольованим вертикальним апаратом із проміжним теплоносієм і змійовиком усередині для нагрівання газу. Проміжний теплоносій підігрівається електричними нагрівальними елементами. Підігрівачі широко використовуються в нафтогазовій галузі для нагріву газу перед його редукуванням у складі різноманітних технічних систем, таких як газорозподільні станції (ГРМ), компресорні станції (КС) і магістральні газопроводи (МГ). Їхня основна функція полягає в нагріванні газу до заданої температури й автоматичному підтриманні цієї температури на виході з підігрівача або на виході з магістрального газопроводу після вузла зниження тиску на ГРС. Підігрів виконується з метою підвищення надійності роботи технічного обладнання на ГРС і газових мережах, які призначені для постачання природного газу споживачам.

Діапазон продуктивності розроблюваних підігрівачів природного газу варіюється від 1000 до 50000 нм3/год.

Діапазон тисків на вході – від 5,0 до 10,0 МПа.

Група компаній-партнерів ENSOLUT GROUP пропонує такі послуги:

  • Розроблення конструкторської документації за чинними нормативними вимогами. Ми спеціалізуємося на розробці конструкторської документації, яка відповідає високим стандартам якості та безпеки, забезпечуючи надійність і ефективність експлуатації обладнання.
  • Виконання розрахунків на міцність і технологічних розрахунків, які допомагають оптимізувати конструкцію та забезпечують її надійність і безпеку. Ми використовуємо сучасне програмне забезпечення та методики для точних розрахунків, що дає змогу знизити ризики та покращити характеристики обладнання.
  • Спеціалізовані рішення. Ми готові розробляти індивідуальні та спеціалізовані рішення, враховуючи унікальні вимоги вашого проєкту.