• Телефон

    +38 (099) 347-88-07

  • Київ, 01054, Україна

    вул. Бульварно-Кудрявська 24, БЦ "Ренесанс"

Електродегідратори, деемульгатори, Хітер-Трітер

Електродегідратори – апарати для відділення води від сирої нафти шляхом руйнування нафтових емульсій зворотного типу (вода в нафті) в електричному полі. У результаті індукції електричного поля дисперговані глобули води поляризуються з утворенням у вершинах електричних зарядів, змінюють напрямок свого руху синхронно основному полю і весь час перебувають у стані коливання. Форма глобул постійно змінюється, що призводить до зминання структурно-механічного бар’єру, руйнування адсорбційних оболонок і коалесценції глобул води. За геометричною формою розрізняють циліндричні та сферичні електродемульгатори, за розташуванням у просторі – вертикальні та горизонтальні з ємністю 80-200 м3 і робочим тиском до 1 МПа, розраховані на температуру до 110°C. Площа електродів 20-30 м2,

Деемульгатори застосовуються в процесі зневоднення і знесолення нафти в системах збору і на установках підготовки нафти в широкому інтервалі температур; для глибокого знесолення нафти на нафтопереробних заводах; для зневоднення мазутів, перероблення й утилізації промислових стоків; для руйнування проміжних шарів, стабілізованих механічними домішками (зокрема сульфідом заліза), асоційованих з АСПО.

Установка “Хітер-Трітер”. Водонафтова емульсія, що надходить з кущів свердловин, важко піддається розділенню на фази за рахунок лише гравітаційної сили. Для розв’язання цієї проблеми нагрівають рідину і створюють додаткові умови, для сепарації використовуючи установку “Хітер-Трітер”. Кожен комплект обладнання складається з горизонтальної ємності, блоку управління та комп’ютерної моніторингової системи. Ємність розрахована на продуктивність 5000 тонн на добу. Поділ продукції досягається за рахунок проходу рідини жаровими трубами, далі через блок пластин, на яких нафта і вода утворюють великі краплі. Після зварювальних робіт сталева ємність пройшла випробування теплом і тиском із півторакратним запасом від проєктного (7 кг/см2). Установка розрахована для роботи за температури навколишнього середовища від -43°С до 149°С. З торця ємності розміщено блок управління з обв’язкою і приладами для контролю, вимірювання та управління потоками рідини в ємності.

Група компаній-партнерів ENSOLUT GROUP пропонує такі послуги:

  • Розроблення конструкторської документації за чинними нормативними вимогами. Ми спеціалізуємося на розробці конструкторської документації, яка відповідає високим стандартам якості та безпеки, забезпечуючи надійність і ефективність експлуатації обладнання.
  • Виконання розрахунків на міцність і технологічних розрахунків, які допомагають оптимізувати конструкцію та забезпечують її надійність і безпеку. Ми використовуємо сучасне програмне забезпечення та методики для точних розрахунків, що дає змогу знизити ризики та покращити характеристики обладнання.
  • Спеціалізовані рішення. Ми готові розробляти індивідуальні та спеціалізовані рішення, враховуючи унікальні вимоги вашого проєкту.
  • Виконання авторського нагляду, супровід виготовлення та монтажу, консультування та навчання персоналу для ефективної роботи з обладнанням.